top of page

Dekorasyonda seramik objeler

Ev dekorasyonlarında mimari özelliklerinin yanı sıra aksesuar ve obje seçimlerinde de seramik ürünler bol bol karşımıza çıkmaktadır. Vazo, tabak, duvar objeleri, çanak, çömlek, testi, kase, aydınlatma ürünleri, ayna çerçeveleri gibi seramik ürünler iç dekorasyonlarda geniş kullanım yelpazesine sahiptir. Fayans, karolar ve çiniler gibi ev dekorasyonlarında yer alan mimari özellikleri kapsayan ürünlerde yine seramik ile şekillendirilmektedir.Seramik kullanımı son yıllarda aydınlatmalarda da ön plana çıkıyor. Özellikle farklı aydınlatma seçenekleri arayanların tercih ettiği seramik aydınlatmalar alanda şık ve zarif bir görüntüye yol açıyor.

İç mekanlarda modern ve zarif bir görünüm sunan seramik objeler aynı zamanda kombini kolay aksesuarlar olarak da bilinmektedir. Her tarza uyarlanabilir yapısı sayesinde dekorasyonlarda çok fazla ön plana çıkmaz ancak varlığını hep hissettirir.Seramik objeler mutfak dekorasyonlarında da fazlasıyla yer almakta. Dekoratif tabaklar, kupalar, vazolar, kaseler ile mutfak dekorasyonları doğal bir görünüme ulaşıyor. Abartılı aksesuarların yanı sıra seramik objeler alana sade ve doğal bir güzellik katıyor.
Minimalist tasarımlarda yer alan beyaz doğal görünümlü seramik objeler, kır evi dekorasyonlarında başrol oynuyor. Sade dekorasyonlara dingin bir hava katan beyaz renkli seramik objeler ile dekorasyonlar daha özgün görünüyor.


Comentários


bottom of page