top of page

çocuk odasında ''funny'' tarzı

Çocuk odaları, konforlu ve işlevsel mobilyalara sahip olmanın yanı sıra dekorasyon açısından da zengin öğeler içermelidir. Duvar kağıdı, tablolar, stickerlar, peluş oyuncaklar… Çocuk odalarını çocukların renkli dünyasına hitap eden birçok dekorasyon öğesi ile büyülü bir dünya haline getirmek mümkün.Erkek ve kız çocuk odası için tasarlanan dekorasyon öğeleri birbirleri ile değişiklik gösterir. Bazı dekorasyon eşyaları hem kız hem de erkek çocuk odalarında kullanılabilecek tasarımlara da sahiptir.Çocuğunuza hem konforlu hem de eğlenceli bir alan sunmak için neler yapabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Çocuğunuzun odasında küçük değişiklikler ama büyük etkiler mi yaratmak istiyorsunuz? Gelin, sizler için derlediğimiz çocuk odalarında aksesuarlar ile dekorasyon fikirlerini birlikte inceleyelim.


Çocuğunuzun Hayal Dünyasından İlham Alın


Çocuk odası takımı seçerken, sizinkilerden önce çocuğunuzun zevklerine öncelik tanımanız gerekir. Dekorasyon için ilk olarak çocuğunuzun favori çizgi film karakterlerinden ilham alabilir ya da giymeyi ve boyama yaparken kullanmayı en çok sevdiği renkleri belirleyerek dekorasyon eşyalarını bu renkler üzerinden seçebilirsiniz.


Çocukların ev içerisinde geçirecekleri vakitlerden keyif almalarının anahtarı onların zevklerine uygun ve konforlu bir çocuk odası dekorasyonudur. Çocuk odaları, çocuklu ailelerin evleri içerisindeki en renkli ve eğlenceli detaylar barındıran alanlardır.

Çocuk odası dekorasyonu konusunda değişime ilk olarak duvarlardan başlayabilirsiniz. Dilerseniz odayı çocuğunuzun favori renklerinden birine boyayabilir, dilerseniz renkli tasarımlara sahip çocuk odası duvar tabloları alternatiflerine göz atabilirsiniz. Duvar tabloları odanın tüm atmosferini tek seferde değiştirebilecek büyük bir etkiye sahiptir. Duvar tablolarında odanın teması ile uyumlu motif ve figürler içeren bir model tercih ederek çocuğunuz için hem eğlenceli hem de huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz.


Duvar tablosu dekorasyon fikirleri için Lina's Ceramic Ev&Dekorasyon kategrosini ziyaret edebilirsiniz.


Kaynak:Evidea

Комментарии


bottom of page